Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Храмове свято в парафії Різдва Пресвятої Богородиці міста Южного
10:52 Вівторок 0 156
12-09-2017, 10:52

Храмове свято в парафії Різдва Пресвятої Богородиці міста Южного

9 вересня в маленькій парафії Різдва Пресвятої Богородиці міста Южного, що на Одещині, відбулося храмове свято. Святкову Літургію очолив ординарій Одесько-Сімферопольської дієцезії єпископ Броніслав Бернацький.


Були присутні гості: отці й сестри з різних парафій Одеси та села Фонтанка, а також представники братніх Церков – отець Петро Маковецький із храму святих апостолів Петра і Павла УГКЦ й отець Микола Віщун, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП. Після Служби Божої шановні гості привітали настоятеля каплиці отця Максима Мазно та парафіян. Звучали найщиріші побажання зміцнення у вірі, розростання парафії, єдності з братніми Церквами та Божих благословень для кожного, хто був присутній на святі.Вероніка Дарієнко
Фото: Людмила Буханченко

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:07 П'ятниця 0 42 «Скаутство Європи в Україні» у Парафії св. Йоана Павла ІІ

20 вересня відбувся урочистий історичний момент. На запрошення отця Гжегожа Драуса провідники ГО «Скаутство Європи в Україні» Президент організації Юрій Зошій та крайовий Назар Єременко відвідали парафію св. Йоана Павла II. Зерно скаутського руху закладене та посіяне.