Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Вічні обіти семінариста з Ланович
11:57 Вівторок 0 148
12-09-2017, 11:57

Вічні обіти семінариста з Ланович

7 вересня в Дембовці п’ять салетинських семінаристів склали вічні обіти. Урочиста Євхаристія в базиліці Матері Божої Салетинської в Дембовці, під час якої п’ять салетинів склали вічні обіти, проходила під головуванням отця провінціала Андрія Загурського МС. У його присутності свою відданість Богу назавжди підтвердили: Павел Баран МС, Ярослав Ерхардт МС, Рафаїл Пніок МС, Мацей Вілчек МС та Михайло Трач МС.

У літургії також брали участь: співбрати салетини, настоятелі парафій, до яких належали семінаристи, представники інших релігійних орденів, а також сім’ї та друзі тих, які склали свої обітниці. П’ять клериків, шляхом здобуття подальшого рівня освіти, готуються до посвячення дияконства та священства.Джерело: Місіонери Салетини

По темі:
«Не заспокоїться серце наше, доки не спочине у Бозі…» св. Августин
«Нехай твоя ласка, Господи, буде над нами, бо ми надіємось на Тебе»
Приміційна Свята Меса о. Михайла Піщика в Житомирі
Священицькі свячення в Мукачівській Дієцезії

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:07 П'ятниця 0 42 «Скаутство Європи в Україні» у Парафії св. Йоана Павла ІІ

20 вересня відбувся урочистий історичний момент. На запрошення отця Гжегожа Драуса провідники ГО «Скаутство Європи в Україні» Президент організації Юрій Зошій та крайовий Назар Єременко відвідали парафію св. Йоана Павла II. Зерно скаутського руху закладене та посіяне.