Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа закликав до припинення насильства у Венесуелі
11:11 Понеділок 0 42
11-09-2017, 11:11

Папа закликав до припинення насильства у Венесуелі

«З цього місця прагну запевнити, що молюся за кожну країну Латинської Америки, а особливо за сусідню Венесуелу», – сказав Папа Франциск у неділю, 10 вересня 2017 року, після молитви «Ангел Господній», проказаної на порозі санктуарію святого Педро Клавера SJ у Картахені, Колумбія. 

«Запевняю свою близькість кожному синові й доньці цієї любої країни, а також тим, хто знайшов прихисток на колумбійській землі. З цього міста, столиці прав людини, звертаюсь із закликом відкинути будь-яку форму насильства в політичному житті та знайти розв'язання цієї серйозної кризи, яка заторкує всіх, особливо найбідніших і найзнедоленіших у суспільстві. Нехай же Пресвята Діва заступається за всі потреби світу та за кожну Свою дитину».

Перед молитвою «Ангел Господній» Святий Отець звернув увагу на те, що Господь віддає перевагу слабким і смиренним, як це трапилося з Марією Рамос, жінкою, що віднайшла образ Богородиці з Чіеінкіра, а також вказав на постать святого Педро Клавера, який засвідчив, що «любов долає межі всіх мов». Папа зазначив, що цей святий зустрічав кораблі, які прибували з Африки на головний ринок рабів у Новому Світі, знаючи, що «мову любові й милосердя розуміють усі». І справдці, «любов допомагає зрозуміти істину, а істина вимагає жестів любові». «Їх неможна відокремлювати, вони мають бути разом», – сказав Наступник святого Петра.

Понтифік нагадав, що святий Педро, коли відчував огиду до своїх підопічних – бо ці бідолахи прибували в насправді відразливому стані – цілував їхні рани. Своє життя він завершив у забутті, провівши останні чотири роки в келії, знемагаючи від недуги. Але Бог не забув про нього та «винагородив його по-іншому». Святий Педро Клавер, за словами Папи, «дав разюче свідчення відповідальності й уваги, які кожен з нас має виявляти до ближніх».

Джерело - Радіо Ватикану


По темі:

Папа в Колумбії: Мирне співжиття керується не законом сили, а силою закону

Папа: Істина, справедливість і милосердя незамінні в будуванні миру

Папа прибув до Колумбії та заохотив молодь вулиці не втрачати надію


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Слово Папи Франциска 15:49 Середа 0 43 Папа Франциск: співчувати означає бачити серцем
Що означає «бачити серцем», мати справжнє «співчуття», а не просто «жалість» перед обличчям людського болю. Цій темі Папа Франциск присвятив свою проповідь під час ранкової Святої Меси, яку він очолив у «Домі Святої Марти» у вівторок 19 вересня 2017 р.