Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Олена Кулигіна: пріоритет Церкви – промовляти мовою, зрозумілою людям
15:00 Середа 0 172
15-12-2021, 15:00

Олена Кулигіна: пріоритет Церкви – промовляти мовою, зрозумілою людям

Розповідаючи про Магістерську програму з медіакомунікацій Українського Католицького Університету, її керівниця ділиться своїми думками про важливість навчатися комунікації для того, аби передавати іншим свою християнську віру.
У сучасному світі роль мас-медіа стає дедалі вагомішою. Ми їх використовуємо для праці, спілкування, навчання, для розваг та як джерело інформації. Для багатьох із нас майже вся повсякденна діяльність проходить через певну форму опосередкованого спілкування. Починаючи з комп’ютерів, телевізорів, смартфонів і таблетів, кількість часу, протягом якого наші очі зосереджені на екрані, часто становить більше половини нашого дня. Перед молодим поколінням постає непростий виклик: не лише уникнути залежності від цих принадних форм дозвілля, але й навчитися використовувати їх з максимальною користю для себе і для інших. Численні університети світу пропонують програми навчання майбутніх фахівців для широкої сфери медіа.

Не винятком є також і Український Католицький Університет (Львів), який пропонує Магістерську програму з медіакомунікацій. В інтерв’ю для Радіо Ватикану - Vatican News керівниця цієї програми Олена Кулигіна розповіла про те, до яких професій вони готують студентів:Оригінальність Магістерської програми з медіакомунікацій УКУ, як зазначила наша співрозмовниця, полягає в тому, що вони пропонують студентам не лише професійну підготовку, але й глибоке ціннісне ядро, незважаючи на їхню релігійну приналежність:«Промовляти до людей тією мовою, яку вони розуміють», – це, за словами Олени Кулигіної, є одним із пріоритетів Церкви впродовж всього її існування. Про це свідчать численні документи Церкви про використання засобів суспільної комунікації для звіщення Доброї Новини:«Кризові комунікації для релігійних спільнот» – таку назву має онлайн-курс, ідея якого виникла на основі досвіду співпраці студентів Магістерської програми з медіакомунікацій з різними релігійними організаціями та спільнотами. Про цей курс розповідає наша співрозмовниця:На завершення наша співрозмовниця поділилася своїми думками про те, чому варто навчатися комунікації людям, які бажають передати іншим свою християнську віру:
Інтерв'ю 16:01 Середа 0 66 Архієпископ Барселони про аудієнцію з Папою: досвід братерської зустрічі Під час візиту іспанських єпископів до Ватикану обговорюються такі важливі теми як синодальний шлях, євангелізація в Іспанії та в Європі, а також питання сім’ї. Про це розповів архієпископ Барселони Хуан Хосе Омелья, Голова єпископської Конференції Іспанії в інтерв’ю для редакції «L’Osservatore Romano».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.