Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Дев’ятниця за життя в США: Бог закликає до досконалості в любові
13:01 Четвер 0 223
20-01-2022, 13:01

Дев’ятниця за життя в США: Бог закликає до досконалості в любові

Католицька Церква в США проводить щорічну дев’ятницю «9 днів за життя», що збігається з 49-м «Маршем за життя» у Вашингтоні.
Про це пише Vatican News.

«На кожному етапі життя та за будь-яких обставин ми існуємо завдяки Божій любові. Наявність хвороби, інвалідності чи іншої складної ситуації ніколи не применшує цінності людського життя. Бог закликає нас не до досконалості в зовнішньому вигляді чи в здібностях, а до досконалості в любові. Христос запрошує нас прийняти своє життя та життя інших як справжні дари», – читаємо в буклеті дев’ятниці «9 днів за життя», яка проводиться в Католицькій Церкві США від 19 до 27 січня 2022 року. Буклети, приготовані Секретаріатом з питань захисту життя місцевого єпископату, що є організатором цього заходу, містять молитовні намірення, роздуми та пропозиції конкретних дій.

Дев’ятниця «9 днів за життя» (англ. 9 Days for Life) вперше була проведена 2013 року з нагоди 40-ї річниці прийняття рішення Верховного Суду (22 січня 1973 р.), відомого під назвою «Ро проти Вейда», яким в країні легалізовано аборти. Назва рішення походить від однойменної назви судової справи у штаті Техас, у яку була залучена жінка під псевдонімом Джейн Ро, що бажала зробити аборт, та адвокат Генрі Вейд, що захищав конституційність заборони абортів у цьому штаті.

З тієї ж нагоди 22 січня є також днем проведення щорічного Дня молитви за правовий захист ненароджених дітей. А щорічний Марш за життя у Вашингтоні, який також спогадує цю сумну дату, відбудеться 21 січня 2022 р. і матиме тему «Рівність починається в утробі».
Новини зі світу 12:01 Понеділок 0 111 Нігерія: релігійні лідери засудили жорстоке вбивство студентки в Сокото Християни та мусульмани одноголосно засуджують жорстокий акт, що стався в Шегу Шакарі коледжі в місті Сокото на північному заході Нігерії, закликавши владу до розслідування причин, стараючись зберегти спокій у країні.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.