Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Черговий молебень Хресної дороги у Шаргороді
16:02 Понеділок 0 191
29-11-2021, 16:02

Черговий молебень Хресної дороги у Шаргороді

В п’ятницю, 26 листопада 2021 року Санктуарій Страстей Господніх, в місті Шаргород, на Вінниччині тривав у молитві.
Черговий молебень Хресної дороги розпочався зі Святої Меси, яку очолив отець Даниїл Ботвіна OFM. На прикінці Меси - було відспівано Te Deum - як вираз подяки Богові в 425-ту річницю консекрації храму святого Флоріана.


Вже з благословенням після Меси, віруючі вирушили вздовж каплиць-стоянь. Погода та спокій, що огорнули цю Хресну дорогу, відкрили серця присутніх для роздумів над Христовою Мукою.


Провідною темою Хресної дороги стали роздуми над міцною вірою репресованих християн XX ст. і над долями українців які постраждали від голодомору. Автором роздумів Хресної Дороги був отець Віктор Білоус - ректор Вищої Духовної семінарії у Городку.


Йдучи Твоєю Хресною дорогою, ми будемо пригадувати собі Твій хрест, Твоє велике страждання, Твою смерть. І ми вчимося покірно нести свої власні хрести поруч з Тобою.


Джерело: Орден Братів Менших Францисканців
Новини з України 14:01 Вівторок 0 183 У столітньому музичному органі у Львові знайшли давню записку Цього тижня головний орган Латинського катедрального собору поїхав до Польщі на реставрацію. Повернеться він у храм приблизно через два роки. Про це повідомив органний майстер Віталій Чижевський.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.