Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «ДНК християнина» – у Бердичеві відбулися реколекції для дівчат
12:01 Вівторок 0 212
12-10-2021, 12:01

«ДНК християнина» – у Бердичеві відбулися реколекції для дівчат

З 8 по 10 жовтня в монастирі Згромадження Сестер св. Терези від Дитяти Ісус (терезіянок) у Бердичеві відбулись реколекції для дівчат під назвою «ДНК християнина».
Цей час був гарною нагодою для роздумів над фундаментом християнського життя та власної ідентичності. Цьогоріч у реколекціях взяли участь 15 дівчат.


Суботню Святу Месу для учасниць реколекцій звершив настоятель Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію отець Віталій Козак OCD.


Майстер клас в часі духовних вправ для дівчат провела сестра Каміла Дзісь CST, а конференції проголошувала сестра Антоніна Пухальська CST, у яких розглядалися такі важливі на сьогодні питання, як покликання, вірність, щастя, пошук себе.

Дівчата мали нагоду поставити запитання, які для них є важливими або ж подискутувати на певні теми.


Спільні молитви, науки, майстер клас, праця в групах та просто буття разом на кілька днів поєднали різних людей, які щиро шукають Бога та прагнуть досвідчувати Його у своєму житті. Про цей благословенний час організаторам та учасницям реколекцій будуть нагадувати численні світлини та приємні спогади.

Свідчення учасниць реколекцій:

«Мені дуже сподобалася реколекції, так як вони були у мене першими, то це було просто чудово! Добрі та веселі дівчата. Дуже смачна їжа, цікаві розваги. Найбільше сподобалась гра в кахот! Велика подяка сестрам за старання! Рекомендую» (Анна).

«Реколекції в сестер терезіянок – це той час коли відпочиває душа. Ці дні ми перебували в особливий спосіб з Богом. Особлива подяка сестрам за терпіння, взаємність, доброзичливість та гостинність» (Єлізавета).
 

«Реколекції залишуться в моєму серці назавжди. Хоча вони були для мене не перші, але дуже класні. Я мала можливість провести час зі знайомими та друзями, дізналася багато цікавого з Біблії, отримала нові емоції. Я дуже вдячна, за те, що сестри не побоялися та влаштували нам ці круті реколекції» (Катерина).

«На реколекціях я була перший раз та зовсім не шкодую, що приїхала і взяла у них участь. Це були чудові три дні, програма реколекцій була дуже цікава та захоплююча. Особливо мені сподобався майстер клас з сестрою Камілою та конференції, які проводила сестра Антоніна» (Ліза).
Новини з України 12:00 Середа 0 232 Карл Андерсон: «Об'явлення Ґваделупської Богородиці – це послання миру та примирення у наш час» У вівторок, 19 жовтня, у Києві відбулась презентація книги «Ґваделупська Богородиця: Матір цивілізації любови» за участі співавтора Карла Андерсона, який понад 20 років здійснював служіння Найвищого лицаря найбільшої католицької чоловічої організації у світі Лицарі Колумба.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.