Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Майбутнє капуцинів у Європі. Зустріч вищих настоятелів
12:00 Четвер 0 281
21-10-2021, 12:00

Майбутнє капуцинів у Європі. Зустріч вищих настоятелів

З 11 по 16 жовтня 2021 року в санктуарії Пресвятої Діви Марії Ясногурської в Ченстохові відбулася зустріч братів менших капуцинів Європи.
Під гаслом «Капуцини в Європі. Мрія про спільноту» зібралися 90 братів-вищих настоятелів, серед яких провінціальні міністри, кустоші, а також делегати з усієї Європи, Турції та Лівану. Окрім того у зустрічі взяли участь брати, відповідальні за формацію на рівні Європи, та брати з генерального уряду Ордену.


Протягом цих днів учасники зустрічі зосередилися на питанні нинішньої ідентичності капуцинів у Європі та викликах, з якими стикається європейський континент, які також стосуються всієї Церкви, а отже, і капуцинів.


Брати слухали лекції та конференції запрошених доповідачів: капуцинів, братів менших, мирян та сестер. Післяобідній час був частково відведений для роботи в групах, де учасники могли обговорювати конкретні питання.


Зустріч супроводжувалася молитвами: щоденною Євхаристією, яка двічі відправлялася в каплиці чудотворного образу на Ясній Гурі, та молитвою Літургії Годин.


Час зустрічей під час відпочинку був також моментом обміну досвідом та спостереженнями.


Протягом цих днів обговорювались такі теми: Європа сьогодні; виклики нової євангелізації в Європі; оновлення структур капуцинів у Європі; св. Лаврентій Бріндізький; початкова формація капуцинів у Європі; молодіжне душпастирство та душпастирство покликань у Європі.


Україну на зустрічі представляв бр. Блажей Суска OFMCap.


Джерело: сторінка Кустодії капуцинів  

Фото: Flickr/OFMCap org

Новини зі світу 14:01 Середа 0 91 Церковна асамблея Латинської Америки: адорація вчить прислухатись до братів та сестер Місія й синодальність були ключовими словами кардинала Уелле, Префекта Конгрегації у справах єпископів, під час відкриття Церковної асамблеї Латинської Америки та Карибського басейну.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.