Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Мокшицький до «Карітас-Спес Україна»: «Нехай любов і служіння надають смак вашому життю!»
15:01 Середа 0 261
20-10-2021, 15:01

Архієпископ Мокшицький до «Карітас-Спес Україна»: «Нехай любов і служіння надають смак вашому життю!»

18-20 жовтня 2021 року в домі паломника блаженного Якова Стрепи Львівської архідієцезії відбувалась триденна зустріч дієцезіальних директорів «Карітас-Спес Україна», поєднані з сeмінаром-трeнінгом. Під час навчання на сeмінар-трeнінгу із «Залучeння фондів» - «FundRaising» учасники навчались ефективно залучати як людські, так і матeріальні рeсурси.
 Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Ввечері 19 жовтня Святу Месу очолив в.о. Голови Конференції Єпископів РКЦ в Україні Митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький. Йому співслужили священики-директори національного і дієцезіальних осередків «Карітас-Спес Україна».


Перед початком Євхаристії зі словами подяки за гостинність та спільну молитву до єпископа звернувся Президент «Карітас-Спес Україна» о. Петро Жарковський.


У своїй проповіді митрополит висловив радість з присутності директорів дієцезіальних Caritas-Spes, які спільно виконують християнську місію допомоги ближньому: «Євангеліє сьогодні говорить про підперезані стегна і світильники, які горять – це готовність до служіння. В нашій групі готовність до служіння міститься в одному слові – Caritas. Тобто Боже Милосердя як ласкава любов, співчуття, яка підносить людину понад її слабкості до висот святості Бога. В такому контексті розуміння слова Caritas дуже яскравим є повчання папи святого Йоана Павла ІІ: „Остерігаймося лише зовнішніх проявів любові, не любімо словом і язиком, лише ділом і правдою”, a також: „милоердя – це друге ім’я любові, яке показує її найбільш глибокий і зворушливий аспект: готовність до заспокоєння всіх потреб, a особливо її здатність прощати”».


Складаючи подяку директорам і всім працівникам доброчинної місії за їхнє служіння, архієпископ Мечислав Мокшицький закликав: «Несіть цю любов до потребуючих, адже любов і служіння надають смак нашому життю, вони його наповняють, вони дають багацтво, якого не нищать міль і яке не ржавіє!».


Олександр Кусий
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.