Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Отець Павло Вишковський ОМІ: «Не осуджувати владу, а молитись за неї»
13:00 Четвер 0 435
14-10-2021, 13:00

Отець Павло Вишковський ОМІ: «Не осуджувати владу, а молитись за неї»

У середу 13 жовтня у київській парафії св. Миколая була звершена Євхаристія в намірі учасників Розарієвого Єрихону та Фатімський молебень, під час якого особливим чином просили про інтервенцію Матері Божої у справу повернення костелу вірянам.
Святу Месу у нижньому храмі костелу звершували місіонери облати, які опікуються парафією, на чолі з настоятелем делегатури Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Україні о. Павлом Вишковським. Під час Євхаристії молились за всіх, хто брав участь у цілодобовій розарієвій молитві в намірі повернення святині вірянам, яка тривала з 8 вересня по 13 жовтня.


Однак завершення Розарієвого Єрихону не означає завершення молитви в намірі повернення костелу. Молитва триває далі. «Ми тут, щоб допомогти тим, від кого це залежить, прийняти правильне рішення. Чи буде цей храм місцем молитви? Ми маємо допомогти своєю молитвою», – зазначив у проповіді отець Павло Вишковський.


Проповідник також дякував усім, хто молився упродовж дня чи ночі Розарій, аби нарешті віряни могли спокійно молитись у власному храмі. Ця молитва вже принесла свої плоди, які можемо бачити. Це об'єднання у молитві не лише католиків України, а й вірян Бельгії, Італії, Німеччини, Чехії та Ізраїлю. Крім того, облатські монастирі у Польщі, яких нараховується 20, також тривають на молитві в намірі вирішення справи з костелом у Києві. Розповідаючи про свої зустрічі в Італії та Бельгії, отець Вишковський зазначив, що питання відновлення історичної справедливості щодо святині набрало світової ваги, його вирішення або не вирішення свідчитиме про державну владу в Україні.


Проповідник також заохотив вірян не осуджувати тих, хто вчинив злочин над цим храмом ще у сталінські часи, хто обіцяв повернути костел 20 років тому, від кого зараз залежить повернення костелу, а віддати їх під Божий суд, як до цього закликає Боже слово у першому читанні.


Нагадуючи про об'явлення у Фатімі, отець Вишковський заохотив присутніх бути слухняними заклику Богородиці до щоденної молитви на розарії та шукати найперше Божого Царства.


Після Святої Меси, йдучи процесією навколо храму, зібрані молились Розарій та просили про інтервенцію Богородиці у справу повернення костелу, а також, щоби Святий Дух торкнувся сердець тих, від кого залежить вирішення даної справи.


Молитва в намірі повернення костелу триває. Щодня о 19:15 віряни збираються перед костелом на молитву Розарію.

Новини з України 12:00 Середа 0 231 Карл Андерсон: «Об'явлення Ґваделупської Богородиці – це послання миру та примирення у наш час» У вівторок, 19 жовтня, у Києві відбулась презентація книги «Ґваделупська Богородиця: Матір цивілізації любови» за участі співавтора Карла Андерсона, який понад 20 років здійснював служіння Найвищого лицаря найбільшої католицької чоловічої організації у світі Лицарі Колумба.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.