Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Покликання чоловіка – вийти з егоїстичної самореалізації. Реколекції у кармелітів
13:00 Понеділок 0 391
11-10-2021, 13:00

Покликання чоловіка – вийти з егоїстичної самореалізації. Реколекції у кармелітів

«Віддаю Тобі, Ісусе мій, все життя моє». Ці слова молодіжної пісні неодноразово звучали під час реколекцій, які відбулися в домі сестер-уршулянок в Кам’янці-Подільському 8-10 жовтня. Подія згуртувала в одній спільноті вісімнадцять молодих чоловіків, які відгукнулися на запрошення босих кармелітів. Половина з них вже не перший раз взяла участь у кармелітських реколекціях, і знайомство з кармелітами у них поглиблюється.
У першій вечір вуличкою, що веде до башти Стефана Баторія, відбулася вечірня процесія зі свічками, яка нагадувала про здобуття фортеці в Єрихоні. Цей біблійний образ відповідав темі відвоювання фортеці свого серця з рук ворога нашого спасіння, тобто сатани.


Конференції були пов’язані з кармелітським харизматом та історією, а також з особливістю чоловічої набожності та відповідальності. Провідна думка полягала в тому, що кожен чоловік покликаний бути батьком – в родині, в богопосвяченому житті, у служінні людям. Метою однієї з конференції було донести учасником, що не існує у Бога сценарію, в якому чоловік мав би залишитися в егоїстичній самореалізації.


До реколекційного розпорядку входило відвідування старого міста та фортеці. Однак цього разу ми вибрали нелегкі і не зовсім безпечні стежки навколо фортеці, які повели нас попри скелясті узбіччя аж до великого хреста напроти кам’янецької твердині.


У програмі не бракувало Святої Меси, часу на сповідь або розмову зі священиком, веселого вечора, а також адорації Пресвятих Дарів та розарієвого молебня. Окрім пізнання історії босих кармелітів хлопці мали можливість дізнатися про історію заснування Згромадження Сестер Уршулянок Серця Ісуса в Агонії, а також про надзвичайну особистість святої Уршулі Ледуховської.


Надіюсь, що слова пісні, яка звучала під час реколекцій, виповняться в житті учасників. Прагну і прошу про це Господа, щоб розпізнали свою найбільшу любов в житті і мали відвагу присвятити їй себе цілковито.

Отець Рафаїл OCD
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.