Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Твого обличчя шукаю, Господи» – кармелітські реколекції у Харкові
14:01 Вівторок 0 273
28-09-2021, 14:01

«Твого обличчя шукаю, Господи» – кармелітські реколекції у Харкові

У Харкові з 24 по 26 вересня відбулися духовні вправи у чоловічому колі. Пошуки обличчя Господа об'єднали спільноту з 11-х чоловіків, яким товаришував о. Рафаїл Мишковський OCD.

Учасники мали нагоду заглибитися у духовність Кармелю. У конференціях була представлена історія початків пустельницького життя на горі Кармель, в Палестині, а також історія реформи, яка відбулася завдяки зусиллям святої Терези Авільської та святого Йоана від Хреста. Духовним вправам товаришувала практика кармелітської медитації.


«Я відчув особливість католицького середовища Харкова. Це місто університетів. Учасники реколекцій дійсно зацікавлені багатством християнської містики, ставили глибокі запитання щодо сенсу життя та християнської віри. У черговий раз я досвідчив красу католицької Церкви в Україні. Чоловіки об'єднались у пошуку найважливішого: приязні з Господом та братерської спільноти. Довіряю плоди цих реколекцій заступництву святих Кармелю. Особливим чином прошу св. Терезу від Дитяти Ісуса, аби випросила покликання до Ордену босих кармелітів в Україні», – підсумував о. Рафаїл.    

Новини з України 15:01 Середа 0 172 Архієпископ Мокшицький до «Карітас-Спес Україна»: «Нехай любов і служіння надають смак вашому життю!» 18-20 жовтня 2021 року в домі паломника блаженного Якова Стрепи Львівської архідієцезії відбувалась триденна зустріч дієцезіальних директорів «Карітас-Спес Україна», поєднані з сeмінаром-трeнінгом. Під час навчання на сeмінар-трeнінгу із «Залучeння фондів» - «FundRaising» учасники навчались ефективно залучати як людські, так і матeріальні рeсурси.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.