Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Новий очільник Папського Комітету Міжнародних Євхаристійних Конгресів
17:56 Середа 0 141
15-09-2021, 17:56

Новий очільник Папського Комітету Міжнародних Євхаристійних Конгресів

Наступником архієпископа П’єро Маріні Папа Франциск призначив італійського ченця, що від 1990 року працює в Конгрегації Божественного культу.
Про це повідомляє Vatican News.

У понеділок, 13 вересня 2021 року, наступного дня після завершення 52-го Міжнародного Євхаристійного Конгресу, що відбувався у Будапешті, у Ватикані повідомлено про те, що Святіший Отець призначив Президентом Папського Комітету Міжнародних Євхаристійних Конгресів преподобного отця Коррадо Маджоні, дотеперішнього Заступника Секретаря Конгрегації Божественного культу та дисципліни святих Таїнств.

Новий очільник органу, що займається організацією міжнародних євхаристійних конгресів, походить з Італії. Він народився 1956 року на півночі країни, 1976 року вступив до Згромадження Товариство Марії, а від 1990 року працював у Конгрегації Божественного культу та дисципліни святих Таїнств. Він замінить 79-річного архиєпископа П’єро Маріні, який очолював Комітет від 2007 року.

В березні цього року було повідомлено про те, що Папа Франциск затвердив обрання Архидієцезії Кіто (Еквадор) місцем проведення 53-го Міжнародного Євхаристійного Конгресу, що відбудеться 2024 року.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.