Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа закликав посприяти поверненню додому несправедливо затриманих на чужині
12:01 Понеділок 0 69
20-09-2021, 12:01

Папа закликав посприяти поверненню додому несправедливо затриманих на чужині

Недільна зустріч Папи Франциска з вірними стала нагодою запевнити у солідарності тих, які з різних причин страждають у різних частинах світу.
Про це повідомляє Vatican News.

Після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 19 вересня 2021 року, промовляючи до римлян і паломників, які зібралися на площі Святого Петра у Ватикані, Папа Франциск, насамперед, запевнив у своїй близькості постраждалих від повеней в штаті Ідальґо в Мексиці, особливу думку скерувавши до родичів хворих, які загинули в лікарні в Тулі.

«Бажаю запевнити в тому, що молюся за людей, – вів далі він, – які несправедливо затримані в чужих країнах: на жаль, є різні випадки, з різними, іноді, складними причинами. Сподіваюся, що в рамках обов’язкового звершення справедливості, ці люди зможуть якнайшвидше повернутися на батьківщину».

Вітаючи прочан з різних сторін світу, які прибули на площу Святого Петра, Папа Франциск скерував свою думку також до тих, які зібралися в санктуарії в Ла Салет у Франції, спогадуючи 175-річчя появи Богородиці, що зі сльозами на очах явилася дітям. «Сльози Марії спонукають згадати про сльози Ісуса, пролиті над Єрусалимом і про Його тривогу в Гетсиманії: вони є відображенням Христового болю за наші гріхи та завжди актуальним закликом довіритися Божому милосердю», – сказав Святіший Отець.
Новини з Ватикану 16:00 П'ятниця 0 70 Папа Франциск: «Надія завжди перебуває в дорозі» У посланні до учасників цьогорічного Соціального тижня італійських католиків Папа Франциск побажав, аби виклики, що стоять перед людством, не паралізували нас, але спонукали не бути байдужими до становища потребуючих і наважитися на спільнотне навернення.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.