Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Процесія з мощами бл. Якова Стрепи вулицями Львова
11:01 Понеділок 0 138
13-09-2021, 11:01

Процесія з мощами бл. Якова Стрепи вулицями Львова

11 вересня зранку від санктуарію св. Антонія до Митрополичої Базиліки у Львові пройшла щорічна процесія з мощами бл. Якова Стрепи – покровителя Львівської архідієцезії. Велелюдний молитовний похід духовенства, монашества, семінаристів і мирян очолив архієпископ Мечислав Мокшицький.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.


Перед початком урочистої Святої Меси архієпископ Мечислав Мокшицький привітав єпископа Броніслава Бернацького, який очолив Євхаристію, проповідь виголосив Львівський Митрополит.


Урочисту Святу Месу співслужили також єпископ Едуард Кава та єпископ-сеньйор Мар’ян Бучек. На завершення Святої Меси архієпископ Мечислав Мокшицький, вже традиційно вручив ордени бл. Якова Стрепи особам, які своїми зусиллями спричинилися до зросту нашої Львівської Церкви.


Ця участь в урочистості є насамперед знаком і проявом нашої віри перед світом, але й знаком єдності із тими, хто дбаючи про традицію та поширення віри на наших теренах не забуває про своє коріння і допомагає духовно та матеріально нашій львівській Церкві.


У другій половині дня у Львівській ВДС в Брюховичах відбулася конгрегація духовенства і монашества Львівської архідієцезії. На зібранні духовенства було обговорено поточні організаційні справи архідієцезії.

Олександр Кусий
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.