Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Вшанування блаженного Якова Стрепи у Львові
16:15 Субота 0 180
12-09-2020, 16:15

Вшанування блаженного Якова Стрепи у Львові

Настав місяць вересень, у якому, впродовж останніх років, у францисканському санктуарії святого Антонія у Львові, урочисто вшановують блаженного Якова Стрепу – францисканця, покровителя Львівської архідієцезії та Краківської Провінції Ордену Братів Менших Конвентуальних.
З цієї нагоди реліквії бл. Якова Стрепи, які нащодень знаходяться в Латинському Кафедральному соборі у Львові, переносять до санктуарію св. Антонія, де вони перебувають впродовж трьох днів.


У цьому році Трідіум в честь бл. Якова Стрепи відбулося в днях від 9 до 11 вересня.

Урочистості розпочалися в середу, 9 вересня, Євхаристією о 18.00 год., перед якою отці францисканці внесли до храму реліквіарій. Св. Месу очолив єпископ Едуард Кава OFMConv, який також скерував до вірних Слово Боже, і співслужили о. Павло Одуй, настоятель парафії, о. Станіслав Пенкала і о. Славомир Бистрий. Після Літургії мала місце молитва літанією до блаженного.


Наступними днями, під час Св. Мес, о. Артур Сподар приблизив вірним постать бл. Якова, наводячи приклади з нелегкого життя цього знаного францисканського душпастиря. Завершив він роздуми наступними словами: „Про що ми можемо просити сьогодні… Про благодать оздоровлення нашої душі та нашого тіла за його заступництвом, тому що добрий пастир дбає про своїх овець”.


Також щодня звершувалися богослужіння до блаженного. Кожен мав змогу вшанувати реліквії і написати наміри, в яких, у п’ятницю звечора, у храмі св. Антонія, і в суботу, у Кафедральному соборі, були звершені Св. Меси.

Джерело: санктуарій святого Антонія у Львові

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:03 Понеділок 0 107 Молитва в 100-ліття битви під Дитятином 19 вересня під час урочистостей з нагоди 100-ліття битви польського війська проти більшовицької армії під Дитятином архієпископ Мечислав Мокшицький очолив святу Месу на польському військовому меморіалі біля села Дитятин Галицького району Івано-Франківської області.