Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » 10 заповідей святого Йоана Павла ІІ про досягнення спокою
12:01 Вівторок 0 1 688
27-07-2021, 12:01

10 заповідей святого Йоана Павла ІІ про досягнення спокою

У всіх бувають періоди в житті, коли важко і бракує сил.  В такі моменти важливо почути слова підтримки, які окрилять та укріплять віру в себе. Важливо пам'ятати, що Бог живе в кожному з нас, і завжди дає сили на усі наші життєві ситуації. Головне довіряти Йому.
А часто ці важливі й необхідні слова лунають з уст людей, які проголошені Святими. І навіки будуть нести світло та любов крізь кожну літеру виголошену за життя.

10 заповідей святого Йоана Павла ІІ про досягнення спокою:

- Саме цей день я хочу прожити, не намагаючись одразу вирішити всі життєві проблеми.

- Саме сьогодні зважатиму на свою поведінку: буду привітним до людей, не буду критикувати, виправляти чи вдосконалювати нікого, окрім себе.

- Саме сьогодні буду щасливим, усвідомлюючи, що я створений для щастя не тільки у вічності, але й тепер. Є лише один світ.

- Саме сьогодні підлаштуюся під обставини, не прагнучи, щоби вони підлаштовувалися до моїх бажань.

- Саме сьогодні відведу кілька хвилин свого часу для читання. Як їжа потрібна тілові, так добра книжка потрібна для духовного життя.

- Саме сьогодні зроблю якийсь добрий вчинок і нікому про це не скажу.

- Саме сьогодні зроблю щось, до чого не маю жодного бажання. А коли почуватимусь ображеним, не виявлю цього.

- Саме в цей день складу собі детальний план. Можливо, не буду його ретельно дотримуватися, але спробую виконати два правила: не буду поспішати і буду рішучим.

- Саме сьогодні буду сильно вірити – навіть коли б обставини схиляли мене до чогось протилежного. Бог піклується про мене так, ніби на світі більш нікого немає.

- Саме сьогодні не буду нічого боятися. Особливо не лякатимусь радості та всього, що красиве. Не боятимусь вірити в Добро і за все дякувати. Адже все є Божим даром.

Джерело: Деканат студентського життя
Катехетика 16:00 Вівторок 0 209 Воздвиження [Чесного=Неабстрактного] Хреста Неможливо поклонятися хресту та іншим релігійним символам і не ототожнювати себе з тим, що і кого вони уособлюють. Тому не можна поклонятися абстрактному хресту, не розпізнавши особи розп'ятого Христа в історії серед розп'ять сотень тисяч людей і не виявивши співчуття та солідарності з ними.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.