Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Триває реєстрація на фестиваль «Подих життя»
10:00 П'ятниця 0 220
2-07-2021, 10:00

Триває реєстрація на фестиваль «Подих життя»

Місіонери Облати Марії Непорочної запрошують молодь на ХIII християнський фестиваль «Подих життя», який відбудеться у смт. Тиврів, в молодіжному Центрі імені Йоана Павла ІІ. 

Захід відбуватиметься з 20 по 25 липня на території санктуарію Матері Божої Тиврівської та мучеників за віру в Україні, де знаходиться чудотворна ікона.

Цьогорічна тема фестивалю: «Отче наш…». Це буде час роздумів над темою батьківства, як у фізичному так і у духовному вимірах. У цьому допомагатиме учасникам єпископ Едвард Кава OFMConv. У програмі передбачені різні свідчення родин, розмови про місійний вимір та волонтерство, до якого запрошені всі християни.

У програмі: щоденна Євхаристія, адорація Пресвятих Дарів, конференції, праця в групах, майстер-класи, Хресна дорога та веселі вечори для молоді. У суботу разом з парафіянами відзначатиметься відпуст Божої Матері Тиврівської.

Пожертва за участь у фестивалі «Подих життя» становить 300 грн. Проте, брак коштів не може бути причиною відсутності на фестивалі. Тому, молодь, яка не має такої суми, може внести меншу. Ця сума розрахована на покриття коштів організаторських витрат та вартості гарячого обіду і вечері кожного дня. Сніданок, молодь зобов`язана забезпечити собі сама.

Учасники фкстивалю живуть у наметах, тому необхідно взяти з собою: карімат, спальний мішок, теплий одяг та намет, тарілку, кружку та ложку. Для учасників без наметів ночівля забезпечується у військових наметах.


Вік учасників: від 16 років. Увага! Неповнолітня молодь має мати письмову згоду від батьків (бланк - тут).

Для участі у фестивалі є обов’язкова попередня реєстрація.

Щиро запрошуємо Вас!

Попередньо зареєструватися та з усіх питань просимо звертатися до: о. Христофор Махельський ОМІ (096 168 07 03), о. Вадим Дорош ОМІ (096 705 19 94). (Viber, Telеgram)
Оголошення 16:24 Середа 0 407 Запрошення на реколекції для хлопців - «Твого обличчя шукаю, Господи» Давно вже не було оголошення про кармелітські реколекції для молодих чоловіків в пошуку свого місця в житті. Ось тут! Шукай і питай! Зустрічай тих, які, як ти, мають відвагу запитувати та приймати на глибині довіри до Бога свої рішення.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.