Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Запрошуємо на черговий молодіжний фестиваль "ПОДИХ ЖИТТЯ"
16:42 Вівторок 0 398
20-06-2017, 16:42

Запрошуємо на черговий молодіжний фестиваль "ПОДИХ ЖИТТЯ"

25-30 липня 2017 р. у смт. Тиврів, де знаходиться чудотворна ікона Божої Матері, відбудеться ІХ молодіжний фестиваль «ПОДИХ ЖИТТЯ».
Цього року відзначаємо 100-річчя явлень Богородиці у Фатімі в Португалії. Власне зі святкуванням цього ювілею буде пов’язаний цьогорічний Фестиваль.
Хочемо приблизити молодим людям не лише зміст явлень, але перш за все зрозуміти їх в сучасному культурному контексті, а також як молодь може сьогодні користати зі скарбниці Вселенської Церкви, в якій безцінну роль відіграє заступництво Божої Матері.
Цьогорічна тема Фестивалю: «Я на небі, відколи Тебе знайшов" – З Марією в щоденність».
В програмі: щоденна Євхаристія, Адорація Пресвятих Дарів, конференції, праця в групах, майстер-класи, музичні концерти та веселі вечори для молоді.
В суботу разом з парафіянами будемо переживати відпуст Божої Матері. Службу Божу очолить і скерує до нас Боже Слово о. Анджей Мадей – місіонер з Туркменістана.
Оплата за участь становить 150 грн. Однак брак коштів не може бути причиною відсутності на Фестивалі. Тому, пропонуємо молоді, яка не має такої суми, внести оплату - скільки можуть. Ця сума розрахована на покриття коштів організаторських витрат та вартості гарячого обіду і вечері кожного дня. Сніданок, молодь поділена на групи зобов`язана забезпечити собі сама. Під час Фестивалю спимо в наметах, тому необхідно взяти з собою: карімат, спальний мішок і намет. Для учасників без наметів ми забезпечимо ночівлю в наших військових наметах. Вік учасників: від 16 років.
Щиро запрошуємо Вас від організаторів: Місіонерів Облатів та молоді.
З усіх питань просимо звертатися до
о.Петра Врублєвського ОМІ (095) 612 34 32; (098) 440 94 30.
Джерело - Делегатура Місіонерів Облатів Непорочної Марії в Україні

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий