Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа для України: Християнська служба порятунку отримала автомобіль
17:01 Середа 0 231
7-04-2021, 17:01

Папа для України: Християнська служба порятунку отримала автомобіль

7 квітня 2021 року підрозділу Християнської служби порятунку “Маріуполь-Піонерське” був переданий в користування автомобіль Renault TRAFIC для обслуговування цивільного населення, в першу чергу дітей та осіб похилого віку.
Про це повідомляє Харківсько-Запорізька дієцезія.

Транспортний засіб був придбаний на кошти, зібрані в рамках започаткованої 2016 року Святішим Отцем Папою Франциском гуманітарної акції, що отримала назву «Папа для України».Реалізації цієї благодійної ініціативи сприяли архієпископ Клаудіо Ґуджеротті – Апостольський Нунцій в Україні (2015—2020), координатор Технічного Секретаріату Акції «Папа для України» єпископ Едуард Кава, ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Павло Гончарук та директор благодійної організації «Релігійна Місія Карітас Спес Харків» отець Войцех Стасевич.


Автомобіль та супровідні документи на нього керівнику структурного підрозділу ХСП “Маріуполь-Піонерське” Володимирові Завадському передав єпископ Павло Гончарук.


У церемонії передачі транспортного засобу та його урочистому освяченні взяв участь і директор «Карітас-Спес Харків» отець Войцех Стасевич.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.