Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Єпископ Кава до молоді: «Якщо не бачиш Бога — то все, що називаєш любов’ю, нічого не означає»
15:02 Понеділок 0 153
1-03-2021, 15:02

Єпископ Кава до молоді: «Якщо не бачиш Бога — то все, що називаєш любов’ю, нічого не означає»

27 лютого 2021 року молодь із парафій Львівського деканату зустрілася на першій після тривалої перерви Деканальній зустрічі молоді. Вона відбулася під гаслом «Любити — це вміти чекати».
Про любов справжню, відповідальну, таку, що приносить Божі плоди, із молоддю говорив отець Войцех Гомулка OP. А про радощі й труднощі на шляху пошуків справжньої любові розповідали молоді подружжя.


Час молитви, слухання та спілкування завершився спільною Святою Месою під проводом єпископа-помічника Львівської архідієцезії Едварда Кави.

У проповіді на прикладі персонажів із притчі про Доброго самарянина єпископ пояснював, що трапляється у нашому житті, коли ми відвертаємося від Бога. — Як не Бачиш Бога, то не бачиш ближнього. Як не бачиш Бога, то не можеш любити. Як не бачиш Бога, то все, що називаєш любов’ю, нічого не означає, це лише порожні слова. (…) Цю здатність бачити Бога і любити інших дає нам жива присутність на Євхаристії, у спільноті Церкви. Фундаментом нашого життя є дві заповіді, які є есенцією 10 заповідей. Тож якщо хочеш жити любов’ю, яка вміє чекати, — спершу люби Бога, дбай про те, щоб Його бачити, мати з Ним контакт, перевіряй, чи Він є у твоєму житті, й тоді зможеш будувати справжні стосунки з іншою людиною, по-справжньому зможеш любити тих людей, які живуть поруч із тобою; і цього я кожному з нас бажаю.


На завершення Євхаристії єпископ подякував молоді за присутність та відвагу: Я думаю, що сьогодні з вашої тут присутності радіє не лише земля, але й Небо.  

Віта Якубовська

Джерело: CREDO
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.