Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Святкування на честь св. Йоана Павла ІІ у Католицькому Медіа-Центрі
17:00 Четвер 0 304
22-10-2020, 17:00

Святкування на честь св. Йоана Павла ІІ у Католицькому Медіа-Центрі

Святий Папа особливо близький тим, хто служить у Католицькому Медіа-Центрі, і не лише тому, що тут є його реліквії. Саме з нагоди візиту Святішого Отця до України, у 2001 році, розпочав свою роботу цей офіс при Конференції єпископату України.

Святкову Євхаристію у четвер, 22 жовтня, очолив ординарій Київсько-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Кривицький SDB, який також очолює Комісію у справах ЗМІ при Конференції єпископату РКЦ.


У проповіді єпископ Віталій наголосив на темі батьківства Бога Отця. Якщо ж говорити про батьківство людське, то часто можемо зустрітись з якимись його недоліками, бо ж ми маємо свої обмеження. Всі ці наші недоліки може виправити Бог, якщо до Нього приходимо і віримо, що Він нас обдарує всім необхідним.


Крім того, говорячи про покровителя сьогоднішнього дня, святого Йоана Павла ІІ, проповідник підкреслив його батьківство. Воно не було реалізоване через створення власної родини, але виявилось у тому, що святий був батьком для пастви, яка збиралась навколо нього.


На завершення єпископ Віталій уділив благословіння всім, хто служить у КМЦ та всім, хто користає з цього медіального служіння.

Після Святої Меси також відбулась молитва на розарії.


Завершенням свята став святковий почастунок та неформальне спілкування в колективі.

Дякуємо всім, хто спричиняється до розповсюдження Доброї Новини через медіа. Дякуємо за кожну молитву, матеріальну підтримку та пожертвуване страждання. Святий Йоане Павле ІІ, молись за нас!
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.