Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Розгнівавшись на Бога, я винесла хрест із дому. Залишила лише фігуру Матері Божої, бо вона знає, що значить втратити сина»
18:09 Середа 0 481
29-07-2020, 18:09

«Розгнівавшись на Бога, я винесла хрест із дому. Залишила лише фігуру Матері Божої, бо вона знає, що значить втратити сина»

Папа Франциск зателефонував до матері, яка в автомобільній аварії втратила сина. Це була реакція на надісланий йому лист. У ньому вона описує сімейну драму та викликану нею кризу віри.
21-річний Фабріціо Бітетто трагічно загинув у жовтні минулого року. «Місяці, що минали після його смерті були найбільш трагічним часом мого життя. Розгнівавшись на Бога, я винесла хрест із дому. Залишила лише фігуру Матері Божої, бо вона знає, що значить втратити сина», — розповідає Сінція, визнаючи, що саме про це написала Папі Франциску. Просила його про молитовну підтримку та зустріч.

Папа кілька разів намагався до неї зателефонувати. Коли врешті це йому вдалося, то сказав, що розмовляє з нею дивлячись на світлину її сина, яку надіслала в листі. «Я розповіла йому про наш біль, про бунт проти Бога. Він не засуджував, сказав, що це нормально, що час принесе полегшення. Обіцяв за нас молитися й сам просив про молитву», — розповіла жінка і визнала, що розмова з Франциском стала для неї та її чоловіка проблиском надії.

Папа пообіцяв подружжю, коли завершаться обмеження через пандемію, запросить їх до Ватикану на спільну молитву.

Переклад КМЦ за Gosc

Зображення: In Terris

Новини зі світу 18:01 Середа 0 492 Мінськ та Ватикан підтвердили взаємну зацікавленість у активізації співпраці Заступник Міністра іноземних справ Республіки Білорусь Сергій Олійник і Апостольський Нунцій архієпископ Анте Йозіч під час чергової зустрічі підтвердили взаємне зацікавлення в активізації співпраці.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.