Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Лікарня в Амазонії отримала дихальний апарат від Папи
11:14 Четвер 0 210
16-07-2020, 11:14

Лікарня в Амазонії отримала дихальний апарат від Папи

Отриманий через нунціатуру прилад з Ватикану місцевий єпископ передав до лікарні, в якій передбачені місця для уражених коронавірусом тубільних мешканців.
Про це повідомляє Vatican News.

«Це прекрасний акт доброчинності від Папи Франциска, здійснений через Апостольську Нунціатуру для лікарні в Марабі, штат Пара, призначеній для лікування хворих на Covid-19. Закликаємо, аби він використовувався для потреб тубільних народів, які є найбільш потребуючими», – так Преосвященний Вітал Корбелліні, Єпископ Мараби, прокоментував для Vatican News факт отримання подарунку з Ватикану, що сприятиме кращому надаванню медичної допомоги, зокрема, корінному населенню, в цій місцевості на півночі Бразилії.

Дихальний апарат, один з чотирьох, надісланих з Ватикану до Бразилії, та пристрій для вимірювання температури тіла, прибули до Мараби в неділю, а 13 липня вранці єпископ передав їх координаторові медичного закладу. В структурі передбачено 10 ліжко-місць для представників тубільних народів з Covid-19.
Новини зі світу 18:01 Середа 0 492 Мінськ та Ватикан підтвердили взаємну зацікавленість у активізації співпраці Заступник Міністра іноземних справ Республіки Білорусь Сергій Олійник і Апостольський Нунцій архієпископ Анте Йозіч під час чергової зустрічі підтвердили взаємне зацікавлення в активізації співпраці.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.