Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Covid-19: 35 дихальних апаратів від Папи для країн в різних кінцях світу
11:15 Субота 0 108
27-06-2020, 11:15

Covid-19: 35 дихальних апаратів від Папи для країн в різних кінцях світу

​​​​Апостольська елемозінерія звітує про те, що в співпраці з нунціатурами останніми тижнями до різних країн були доставленні апарати штучної вентиляції легень, подаровані Святішим Отцем.
Про це повідомляє Vatican News.

«Папа Франциск у конкретний спосіб виявляє свою близькість до країн, уражених пандемією Covid-19, насамперед ,тих, в яких система охорони здоров’я зазнає найбільше труднощів», – читаємо у повідомленні Апостольської елемозінерії, поширеному 26 червня 2020 року, в якому зазначається, що протягом останніх тижнів Святіший Отець передав через Апостольські нунціатури 35 дихальних апаратів лікарням в Америці, Азії, Африці та Європі.

Апарати штучної вентиляції легень виявилися ключовими для порятунку людей з важкими формами перебігу захворювання, викликаного новою коронавірусною інфекцією. В цей період ми часто про них чуємо, також і з огляду на те, що їхня кількість неодноразово виявлялася недостатньою, аби забезпечити всіх, хто цього потребував.

В комюніке відомства, відповідального за діла милосердя Святішого Отця, зазначається, що найбільша кількість апаратів була передана до країн Латинської Америки, куди перемістився епіцентр пандемії. Це 4 апарати для Гаїті, 2 – Домініканської Республіки, 2 – Болівії, 4 – Бразилії, 3 – Колумбії, 2 – Еквадору, 3 – Гондурасу, 3 – Мексики, 4 – Венесуели. Ще шість апаратів відправилися на Африканський континент: 2 до Камеруну та 2 до Зімбабве. Крім того, 2 апарати отримали Бангладеш, інші 2 – Україна.

Від початку надзвичайного стану такі жести стали постійними. Зокрема, наприкінці березня, під час спалаху захворювання на Європейському континенті, було повідомлено про те, що Папа Франциск передав Апостольській елемозінерії 30 апаратів, аби вона подарувала їх деяким медичним закладам на теренах, найбільше уражених пандемією Covid-19. В день його іменин, 23 квітня, 10 дихальних апаратів були відправлені до лікарень Італії, Іспанії та Румунії. Наприкінці травня така допомога
надійшла до Замбії.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий