Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Ватикан: підписання «Освітньо-виховного пакту» перенесено на жовтень
14:42 Середа 0 518
4-03-2020, 14:42

Ватикан: підписання «Освітньо-виховного пакту» перенесено на жовтень

Перенесено на жовтень підписання глобального «Освітньо-виховного пакту», передбаченого на 14 травня цього року.
Про це пише Vatican News.

Міжнародна зустріч на тему «Відновлення освітньо-виховного пакту», скликана Папою Франциском на 14-те травня 2020 року, відбудеться від 11 до 18 жовтня цього року, а підписання Пакту передбачене на 15-те жовтня. Про це 3 березня, повідомила Конгрегація католицького виховання та освіти, якій було доручено приготувати цю зустріч, включно з низкою інших додаткових подій, що мали проходити від 10 до 17 травня.

“Невизначеність, пов’язана з розповсюдженням коронавірусу, а також рішення, прийняті державними органами в світовому масштабі, призвели до рішення перенести очікувану зустріч, щоб забезпечити максимально широку та спокійну участь. Глобальний пакт не обмежується шкільними та академічними закладами, але стосується всіх людей, включно з представниками релігій, міжнародних органів і різних гуманітарних інституцій академічного, економічного, політичного та культурного світу. В цьому контексті передбачена якнайширша та найрізноманітніша участь, якої прагне Папа Франциск, що не додатковим виміром Глобального освітньо-виховного пакту, але його передумовою та метою.”

Конгрегація католицького виховання та освіти далі працює над приготуванням цієї зустрічі, згідно з метою, поставленою Святішим Отцем: “Спільно шукати рішення, розпочинати процеси перетворення та з надією дивитись у майбутнє… Брати на себе особисту та громадську відповідальність, аби спільно плекати мрію про солідарний гуманізм, що відповідатиме очікуванням людини та Божому задумові.”
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.