Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » VIII Доброчинний Різдвяний Ярмарок «Даймо Надію» у Митрополичій Курії Львова
10:20 Понеділок 0 85
2-12-2019, 10:20

VIII Доброчинний Різдвяний Ярмарок «Даймо Надію» у Митрополичій Курії Львова

З благословення і під почесним патронатом архієпископа Мечислава Мокшицького 30 листопада у приміщенні Львівської Митрополичої Курії відбувся VIII Доброчинний Різдвяний Ярмарок. 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.


Він розпочався з молитви, яку очолив настоятель Митрополичої Базиліки і декан Львівський отець прелат Ян Нікель. З вітальним словом до присутніх звернулися співорганізатори Генеральний консул РП у Львові Еліза Дзвонкєвіч, Посол польського Сейму Казімєж Ґолоюх, Ірина Галамай, президент Благодійного Фонду «Даймо Надію», що опікується важкохворими дітьми та супроводжує їхні родини - матеріально, духовно та психологічно.


Цього разу збирали кошти для придбання реабілітаційного обладнання. До участі у XVII Доброчинному Різдвяному Ярмарку«Даймо Надію» долучилися численні громадські організації та релігійні спільноти. На благодійного заходу можна було придбати речі різдвяного декору, зроблені власноруч, солодощі, а також взяти участь у лотереї і виграти один із цінних подарунків, зокрема, сертифікати на ексклюзивні екскурсії та туристичні подорожі, косметичні послуги тощо.


Костянтин Чавага

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 09:40 Понеділок 0 344 Молитва перед зустріччю у «нормандському форматі» В Українському Домі у Києві відбувся спільний молебень перед зустріччю у «нормандському форматі». Представники різних конфесій та віросповідань просили Божого благословіння та молились про мир в Україні.