Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Фонд «Даймо надію» звітує про роботу, звершену 2018 року, і складає нові плани
15:18 Субота 0 111
17-11-2018, 15:18

Фонд «Даймо надію» звітує про роботу, звершену 2018 року, і складає нові плани

15 листопада відбулася щорічна зустріч членів і друзів фонду «Даймо надію» у Львові. Вони підсумували роботу за 2018 рік і обговорили найближчі плани й перспективи. Зустріч розпочалася спільною Євхаристією, яку очолив Львівський митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький. 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

У слові, яке скерував митрополит до присутніх, він нагадав євангельську істину про те, що віра без учинків мертва, і подякував волонтерам фонду за активність і пожертви.

На зустрічі були присутні представники наглядової ради та члени фонду, зокрема духівники, які анімують його роботу: отець прелат Ян Нікель, отець Микола Ліпітак, отець Рафал Зборовскі, отець Норберт Фігура й отець Олександр Кусий.

Головна мета фонду – благодійна діяльність і піклування про дітей, які мають важкі хвороби, і їхні родини, що потребують як матеріальної, так і психологічної й духовної підтримки.

Ірина Галамай, президентка фонду, представила звіт за попередній рік діяльності. Вона розповіла про численні заходи, організовані протягом року і скеровані до головної мети: поширення інформації про важкохворих дітей і збору коштів для допомоги підопічним.

Тих, хто хотів би приєднатися до всіх добрих справ фонду, завжди чекають за адресою Театральна, 7/1А. Деталі можна дізнатися на сторінці у Facebook: Фонд «Даймо Надію»/ Fundacja «Dajmy Nadzieję».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий