Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа закликає до миру та злагоди в Іраку
16:35 Неділя 0 604
1-12-2019, 16:35

Папа закликає до миру та злагоди в Іраку

Папа Франциск стурбований ситуацією в Іраку, де нараховуються численні жертви внаслідок сутичок між учасниками протиурядових маніфестацій та правоохоронцями.
Про це пише Vatican News.

Після молитви «Ангел Господній» у неділю 1 грудня 2019 року разом з прочанами, зібраними на площі святого Петра у Ватикані, Папа Франциск  висловив свою стурбованість ситуацією в Іраку, повідомив про створення Міжнародного молодіжного консультаційного органу, до якого входять 20 юнаків і дівчат з різних географічних та церковних середовищ, та нагадав, що пополудні відвідає францисканський санктуарій в Ґреччо, що в провінції Рієті, де підпише Апостольський Лист про значення й цінність вертепу.

Щодо ситуації в Іраку Святіший Отець сказав:

“ З тривогою слідкую за ситуацією в Іраку. Зі смутком я дізнався, що протести останніх днів викликали гостру реакцію, що спричинила десятки жертв. Молюсь за загиблих і поранених. Я близький до їхніх рідних та до всього іракського народу, благаючи в Господа миру та злагоди ”

За два місяці протиурядових протестів в Іраку під час вуличних сутичок з силовиками загинуло понад 400 демонстрантів, нараховується велика кількість поранених. Прем’єр-міністр Іраку заявив про намір подати у відставку.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.