Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Нові диякони для Кам'янець-Подільської дієцезії
17:00 Понеділок 0 1 043
25-11-2019, 17:00

Нові диякони для Кам'янець-Подільської дієцезії

23 листопада 2019 року четверо братів з Вищої духовної семінарії Святого Духа прийняли перший ступінь таїнства Рукоположення – дияконат. Вперше свячення відбулися у парафії Христа Царя Всесвіту у  Хмельницькому.
Про це повідомляє Вища духовна семінарія Святого Духа.

Урочисту Святу Месу очолив новий єпископ-помічник Київсько-Житомирської дієцезії – Олександр Язловецький. З ним також співслужили отці-вихователі Вищої духовної семінарії на чолі з ректором отцем Віктором Білоусом, та численні запрошенні священники. Нововисвяченими дияконами стали: Васеленко Едуард (парафія Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії, м. Хмельницький), Гідзіль Валерій (парафія Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, с. Мурафа), Карпусь Віталій (парафія святого Станіслава єпископа та мученика, с. Пеньківка), Сікорський Денис (парафія Христа Царя Всесвіту, м. Хмельницький). Дияконат – це перший ступінь у ієрархії Церкви.


У проповіді єпископ Олександр підкреслив думку з обряду свячень, що диякони покликані не для священства, а для служіння. Вони мають всім своїм життям наслідувати Христа, який прийшов не для того, щоб Йому служили, але служити іншим.

Диякони також встановлені для здійснення літургії Церкви, а саме: до роздавання святого Причастя, здійснення таїнства Хрещення, асистування при укладенні таїнства подружжя. Їх особлива місія головувати на Літургії Слова, служачи людям через проголошення Божого Слова.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.