Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Варштати для душпастирів міністрантів
16:27 Понеділок 0 459
14-10-2019, 16:27

Варштати для душпастирів міністрантів

Нещодавно, з 8 по 10 жовтня, у францисканській Провінції св. Архангела Михаїла в Україні відбулись варштати для душпастирів міністрантів цієї ж провінції. З’їзд учасників відбувся у місті Ковель, що розташоване на Волині, в монастирі св. Франциска, де служать брати менші. 
Зустріч такого формату у провінції відбулась у перше. Брати прибули на з’їзд майже з усіх парафій, котрими опікується францисканська провінція, загальною кількістю 11 осіб, у тому ж числі і Провінціальний міністр бр. Даниїл Ботвіна OFM.


Варштати розпочались Святою Месою у старовинному дерев’яному храмі св. Анни, яку очолив міністр провінції. Кожного дня брати переживали Євхаристію та молились Літургію Годин.


Зустріч була скерована на поглиблення праці з міністрантами, а тому до участі були запрошені: бр. Петро Новосельський (настоятель парафії св. Йоана з Дуклі у м. Житомир), котрий поділився своїм досвідом праці з міністрантами, бр. Ростислав Печенюк (модератор душпастирства міністрантів), котрий презентував спосіб праці з міністрантами, та бр. Юстин Копитко (настоятель парафії у м. Чуднів), який в теоретичний спосіб представив тему: «Роль, характеристика та особливості духовного супроводу в душпастирстві міністрантів». На закінчення зустрічі відбувся круглий стіл, де під час дискусії, брати мали змогу обговорити різні труднощі в праці з міністрантами, а також,  між іншим, розпрацьовували катехитичний посібник для душпастирів міністрантів.


Варштати отримали позитивний відгук від учасників, а тому постановлено їх продовжувати і надалі.

Deo Gracias!

О. Ростислав Печенюк, модератор душпастирства міністрантів Провінції св. Архангела Михаїла в Україні

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:02 Середа 0 179 Духовні вправи для священиків Львівської архідієцезії 18 лютого в каплиці Реколекційного будинку в Брюховичах архієпископ Мечислав Мокшицький очолив Святу Месу священиків Львівської архідієцезії, котрі зібралися там на трьохденні духовні науки.