Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Свято небайдужості у Соколівці, або IV Акція прибирання території костелу святої Трійці
08:16 П'ятниця 0 81
20-09-2019, 08:16

Свято небайдужості у Соколівці, або IV Акція прибирання території костелу святої Трійці

У день, коли птахи відлітають у вирій, вчетверте на території оборонного комплексу костелу святої Трійці в с. Соколівка Жидачівського р-ну Львівської обл. відбулася Акція прибирання, організована ГО “КонтрФорс” . Працювали злагоджено, як єдина команда, близько сорока волонтерів різного віку й сфер зайнятості, які приїхали зі Львова, довколишніх міст та містечок, Південної України й Польщі. 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Свято небайдужості набирало обертів, кипіла робота, гуділи бензотримери, шуміли бензопили. Поступово будівля оборонного костелу кінця XVI ст. відкрила нам вишукану красу своїх форм, продемонструвала гармонійні величні пропорції. Розчистивши майже 1500 м.кв. височезних хащів, ми побачили масивні гранчасті вежі й залишки кам’яно-цегляних мурів, що раніше слугували надійним захистом храму і дбали про безпеку прихожан. Унікальний оборонний комплекс Св. Трійці почав дихати на повні груди, відчув себе потрібним й гідним своєї колишньої величі.

Після обіду з дозволу Його Ексцеленції Архієпископа Митрополита Львівського Мечислава Мокшицького на території біля костелу відбулася Свята Меса для вшанування пам’яті шляхетської родини Сенявських, власників міста Сенява (нині с. Соколівка), й тих, хто сприяє його відродженню. Очолив Святу Месу настоятель римсько-католицької парафії святого Миколая в м. Бібрка отець Юзеф Нуцковський, якому співслужив о. Августин Щербіньський. Просячи в Бога заступництва у величне свято Воздвиження Чесного Хреста, ми згадували нашого щирого помічника, вірного волонтера й близького друга “Княза” Олега Вороновича, світлій пам’яті якого була присвячена Акція прибирання в Соколівці.

Ми щиро віримо, що спільними зусиллями можливо здолати всі труднощі, зробити світ кращим і добрішим, залишити прийдешнім покоління інформацію не про руйнування і розпач, а про любов і братерство.

Анна Коржева

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:32 Середа 0 75 Місійний місяць: паломництво з Казахстану слідами блаженного отця Владислава Буковинського у Луцьку 14 жовтня у Луцьку гостювала група паломників з Казахстану на чолі з отцем Кастітісом Казимиром Шульчусом та сестрами зі Згромадження Матері Божої Неустанної Допомоги та Згромадження Святого Павла. Паломники прибули з Алматинської дієцезії та Архідієцезії в Астані.