Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа запрошує на молитву за мігрантів
15:35 Неділя 0 83
22-09-2019, 15:35

Папа запрошує на молитву за мігрантів

Зустрічаючись опівдні з паломниками, Святіший Отець запросив їх на Святу Месу з нагоди Всесвітнього дня мігрантів і біженців та привітав учасників півмарафону «Via Pacis».
Про це повідомляють Новини Ватикану.

Як і щонеділі, опівдні, 22 вересня 2019 року, Папа Франциск очолив проказування молитви «Ангел Господній», перед якою виголосив катехизу, коментуючи євангельське читання. Наприкінці зустрічі він нагадав про те, що наступної неділі, 29 вересня, відзначатиметься Всесвітній день мігранта і біженця.

«З цієї нагоди, – сказав він, – я відслужу тут, на цій площі Святого Петра, Святу Месу. Запрошую вас взяти участь в цьому богослужінні, щоб також і через молитву висловити свою близькість з мігрантами і біженцями в усьому світі».

Вітаючи прочан, що зібралися на площі Святого Петра, Папа також скерував окрему думку до учасників півмарафону «Via Pacis» (дорога миру), забігу, який вранці вулицями відбувся міста, «несучи послання миру, братерства та, насамперед, діалогу між різними культурами й релігіями».

Цей захід вже втретє організовують Мерія Риму, Папська Рада в справах культури й Італійська федерації легкої атлетики. Маршрут, старт і фініш якого перед площею Святого Петра, укладений таким чином, що охоплює синагогу, святині інших християнських конфесій і мечеть. В забігові брала участь також легкоатлетична команда Святого Престолу «Athletica Vaticana».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 15:52 Середа 0 35 Папа: долати обмеженість власних категорій і відкриватись на Святого Духа Звертаючись до вірних під час загальної аудієнції, Папа Франциск розповів про подію, описану в Діяннях Апостолів, яка сталася зі святим Петром і змінила його самого та хід євангелізації.