Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Фізікелла: Бог – це Великий незнайомець для сучасного суспільства
12:02 Субота 0 80
21-09-2019, 12:02

Архієпископ Фізікелла: Бог – це Великий незнайомець для сучасного суспільства

Голова Папської Ради сприяння новій євангелізації розповідає про Міжнародну зустріч керівників навчальних осередків, рухів та асоціацій, що займаються новою євангелізацією.
Про це повідомляють Новини Ватикану.

«Чи можливо зустріти Бога? Шляхи нової євангелізації» – таку тему має Міжнародна зустріч керівників навчальних осередків, рухів та асоціацій, які займаються новою євангелізацією, що від 19 до 21 вересня 2019 року, відбувається у Ватикані за ініціативою Папської Ради сприяння новій євангелізації. Учасники заходу, серед яких науковці, богослови й психологи, обговорюють питання актуальної кризи християнської віри в західному суспільстві, а також шляхи, що сприяють особистій зустрічі з Богом у загальнопоширеному контексті байдужості стосовно тем віри.

Розповідаючи про цей захід в інтерв’ю для Vatican News – Радіо Ватикану, Голова Папської Ради сприяння новій євангелізації архієпископ Ріно Фізікелла зазначив, що міжнародна зустріч має три основні підтеми: шукання Бога, байдужість і культура зустрічі.

Відповідаючи на запитання, що звучить у самій назві зустрічі «Чи можливо зустріти Бога?», архиєпископ Фізікелла підкреслив, що для сучасного суспільства Бог є Великим незнайомцем.

“Тут не йдеться про відкинення Бога, – пояснив він. – Немає послідовних знань і тому ми повинні шукати ці причини”.

Учасники зустрічі, за його словами, замислюються над питаннями, яким чином можна спонукати людей шукати Бога й прагнути Його, а також як допомогти християнам передавати радість від зустрічі з Богом.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 15:52 Середа 0 35 Папа: долати обмеженість власних категорій і відкриватись на Святого Духа Звертаючись до вірних під час загальної аудієнції, Папа Франциск розповів про подію, описану в Діяннях Апостолів, яка сталася зі святим Петром і змінила його самого та хід євангелізації.