Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Лист Папи до єпископів Чилі з приводу сексуальних злочинів проти неповнолітніх
09:17 Субота 0 94
14-04-2018, 09:17

Лист Папи до єпископів Чилі з приводу сексуальних злочинів проти неповнолітніх

Папа Франциск надіслав послання до єпископів Чилі, які зібралися на пленарному засіданні з приводу сексуальних злочинів проти неповнолітніх, скоєних представниками місцевої Церкви. Він висловив свій «біль і сором через те, що сталося», і відчуває себе винним у помилковому оцінюванні та сприйнятті ситуації, «зокрема, через брак вірогідної та збалансованої інформації».
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Понтифік пише, що був вражений інформацією своїх посланців: архієпископа Чарльза Шіклуни з Мальти та священика Джорді Фарноса з Конгрегації віровчення, які займалися розслідуванням та вислухали свідків, склавши обширний рапорт. Уважно з ним ознайомившись, Папа визнав, що справа сексуальних злочинів проти неповнолітніх та їхнього замовчування протягом довгого часу призвели до порушення єдності чилійської Церкви.

Його Святість скликав єпископів Чилі на братню зустріч до Рима. Її метою буде «висвітлення правди», щоби обговорити результати розслідувань та його висновки щодо цієї справи.

Папа запевнив, що прагне просити вибачення в жертв цих зловживань, сподіваючись зробити це особисто під час зустрічі з представниками осіб, з якими зустрічалися його посланці.

Єпископ Фернандо Рамос Перес, генеральний секретар Єпископської конференції Чилі, ствердив, що чилійські єпископи з надією прийняли лист Понтифіка, переконані, що разом із ним зможуть знайти шляхи подолання теперішньої кризи, і прибудуть до Рима з конкретним планом оновлення місцевої Церкви.

За темою:
Папа очолив відкриття передсинодального засідання з питань Амазонії
Богослужіння Папи Франциска на квітень-травень 2018
Папа: Християнське свідчення не зраджує правду

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий