Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Вербну Неділю завершилися Дієцезіальні дні молоді в Житомирі
10:20 Понеділок 0 1 509
26-03-2018, 10:20

У Вербну Неділю завершилися Дієцезіальні дні молоді в Житомирі

23–25 березня молодь не тільки з Київсько-Житомирської дієцезії, а й зі всієї України зібралася в Житомирі на святкування XXVI Дієцезіальних днів молоді.
Другий день ДДМ у Житомирі молодь розпочала з утреньої молитви, розмістившись у чотирьох храмах міста. Її привітав і поблагословив єпископ Віталій Кривицький, який побував у кожному з храмів. Опісля була можливість помедитувати над Божим Словом, попити чаю та, після короткої перерви, почути цікаву конференцію й пізнати світогляд своїх колег під час праці в групах.


Пообідавши, учасники з новими силами вирушили до міської філармонії. У теплі й затишку вони слухала свідчення гостей із Польщі: волонтерів медично-соціального закладу «Hospicja» й відомого перкусіоніста Яна Будяшека, який розповів про свою любов до Марії. Приємною несподіванкою стала вистава про фарисеїв, яку зіграла театральна група парафії Йоана з Дуклі.


Далі молодь зі зворушеними серцями вирушила до собору святої Софії, де о 18:00 Службу Божу відправив єпископ Віталій Кривицький. У проповіді він особливу увагу звернув на масовий виїзд молодих людей за кордон. Завершився день адорацією Пресвятих Дарів, коли кожен зміг усі свої болі, страхи й немочі виразити перед тілом Ісуса.


Останній день XXVI ДДМ у Житомирі, Вербна Неділя, розпочався з годинок до Марії, після яких молодь і парафіяни міста вирушили на Месу до собору святої Софії у процесії з освяченими пальмами. Службу попровадив єпископ Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький. На її завершення голова оргкомітету отець Вальдемар Павелець щиру подякував усім, хто доклав зусиль, щоб ці дні молоді були по-справжньому плідними і цікавими.


Єпископ побажав молоді добре відпочити влітку, але нагадав, що між відпочинком на морі й можливістю поглибити зв'язок із Богом краще вибрати друге, бо воно принесе більші плоди. Тому він запросив усіх у паломництво до Матері Божої Бердичівської. Насамкінець єпископ Віталій Кривицький уділив усім благословення.

Каріна Антонюк
Фото – Київсько-Житомирська дієцезія

За темою:
У Житомирі розпочалися Дієцезіальні дні молоді
XVII Дієцезіальні дні молоді пройшли у Хмельницькому
Зустріч Комісії душпастирства молоді
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.