Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Співчуття Папи Франциска з приводу упокоєння кардинала Майснера
16:53 Середа 0 982
5-07-2017, 16:53

Співчуття Папи Франциска з приводу упокоєння кардинала Майснера

«Я з глибоким зворушенням отримав повідомлення про те, що кардинал Йоахім Майснер був несподівано й раптово покликаний Богом милосердя з цієї землі», – пише Папа Франциск у телеграмі співчуття, яку він надіслав на ім’я кардинала Райнера Велькі, Кьольнського Архієпископа, складаючи йому та всій місцевій Церкві співчуття з приводу відходу до вічності вислуженого архієпископа.
«Кардинал Майснер з глибокою вірою та щирою любов’ю посвятився звіщенню Доброї Новини. Нехай же Христос Господь винагородити його вірне й безстрашне заанґажування у справу добра людей Сходу й Заходу та вчинити його учасником сопричастя святих у небі», – побажав Святіший Отець, від щирого серця уділяючи всім, хто спогадує усопшого пастиря, своє Апостольське благословення.
Джерело - Радіо Ватикану

По темі:
Папа: покійний кардинал Йоан Діас – мудрий і лагідний пастир
Новини зі світу 14:30 П'ятниця 0 123 Італія: на Сицилію прибули сироти з Краматорська та Маріуполя Група дітей і підлітків віком від 4 до 17 років, що походять із сиротинців Маріуполя та Краматорська, знайшла тимчасовий притулок на півдні Італії. Гуманітарну операцію координувала Спільнота Папи Йоана ХХІІІ.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.