Президент США Дональд Трамп уранці 3 вересня відвідав єпископальний храм біля Білого дому, щоб помолитися за жертв урагану Гарві, який наприкінці серпня лютував у Техасі й Луїзіані.
Трамп і його дружина Меланія прибули вранці в неділю до храму святого Йоана в Вашингтоні, щоби пом'янути жертв стихії.За два дні до того Президент проголосив 3 вересня національним днем молитов за жертв Гарві й за успіх відновлювальних робіт у заторкнутих бурею штатах. Він закликав «американців – послідовників різних вір і релігійних традицій – помолитися за тих, хто постраждав від урагану Гарві».
У зверненні до нації Трамп особливо підкреслив, що активну участь у відновленні зруйнованого беруть Церкви й молитовні будинки.Напередодні дня молитви, в суботу, Президент відвідав міста Г'юстон і Лейк-Чарльз, постраждалі від стихії. Зустрівшись із мешканцями, які пережили ураган, Трамп відвідав храм у Пірленді, передмісті Г'юстона.КМЦ нагадує: 3 вересня, Після проказування молитви «Ангел Господній» Папа Франциск скерував свою думку до народів, що страждають від стихійних лих, спричинених негодою: «Відновлюючи свою духовну близькість до народів Південної Азії, що досі страждають від наслідків повеней, прагну висловити свою живу співучасть у стражданнях також і мешканцям Техаcу й Луізіани, уражених сильним ураганом та проливними дощами, які спричинили жертви, тисячі переселенців та завдали величезну матеріальну шкоду. Прошу в Пресвятої Марії, утішительки пригноблених, аби випросила у Господа благодать розради для братів і сестер, які переживають такі важкі випробування».
Джерело: sib-catholic.ru
По темі:
Папа солідаризується із постраждалими від урагану в США
Під час Святої Меси у колумбійському місті Вільявісенсіо у п’ятницю, 8 вересня 2017 р., Папа Франциск проголосить блаженними двох колумбійських мучеників, які постраждали під час півстолітнього періоду насильства в цій країні: єпископа Хесуса Еміліо Харамільйо Монсальве та священика Педро Марію Раміреса Рамоса.
Комітет з питань промислової політики та підприємництва рекомендує Верховній Раді прийняти законопроект № 6642, який передбачає скасування вимоги щодо нотаріального посвідчення підписів, як зайвої проміжної ланки, у процесі реєстрації статутів релігійних організацій.