Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » "Сповідь" - кращий короткометражним фільм Міжнародного католицького кінофестивалю
14:48 Середа 0 71
16-08-2017, 14:48

"Сповідь" - кращий короткометражним фільм Міжнародного католицького кінофестивалю

Цей короткометражний фільм несе неймовірно потужне та вражаюче послання. Фільм "Сповідь" Джона Лароу з Південної Кореї став кращим короткометражним фільмом на Міжнародному католицькому кінофестивалі. Крім цього отримав 5 нагород на інших Міжнародних кінофестивалях.
"Сповідь" розповідає історію молодого священика, що сповідає чоловіка похилого віку, який визнає гріх вбивства, вчиненого ним двадцять років тому. Чоловік пронизаний провиною і болем за той вибір, який він зробив, втікши тоді з місця аварії, щоб уникнути поліції. Оскільки деталі його злочину продовжують розгортатися, священик раптом усвідомлює, що він має дуже особисте відношення до тієї історії.
У сюжеті є неймовірний і несподіваний поворот, коли ми дивимося на священика, який фізично, емоційно і духовно бореться з тим, як правильно зреагувати під час сповіді. Чи відповість священик гнівом чи милосердям? Запрошуємо всіх до перегляду цього короткометражного фільму.

Джерело: slovo.today
По темі:
Католики виступили проти показу фільмів жахів у покинутому храмі
На кінофестивалі в Каннах оголосили про вихід голівудського фільму про Фатіму
«Папа Франциск. Людина слова». Фільм з Папою в головній ролі

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Культура 16:53 П'ятниця 0 55 З історії мистецтв: каяття Марії Магдалини Релігійний живопис належить до тих центральних феноменів, завдяки яким сформувалася сучасна європейська художня традиція. Сьогодні прагнемо познайомити читачів КМЦ з одним із найбільш визначних і найменш відомих майстрів європейського релігійного живопису – Жоржем де Латуром. Подумки зупинимося біля його картини «Каяття Марії Магдалини», яка була написана близько 1640 року, а нині зберігається в Музеї мистецтва Метрополітен у Нью-Йорку.