Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Словенська ялинка прибула на площу Святого Петра у Ватикані
17:01 Понеділок 0 704
30-11-2020, 17:01

Словенська ялинка прибула на площу Святого Петра у Ватикані

Триває також приготування місця для встановлення вертепу, що складатиметься з керамічних фігур, виготовлених в італійсьому Абруццо.
Про це пише Vatican News.


Як вже повідомлялося, цього року площу Святого Петра під час різдвяних світ прикрашатиме ялинка зі Словенії. 28-метрова смерека з місцевості Кочев’є, розташованої у південно-східній частині країни, вже встановлена біля місця спорядження вертепу. Церемонія засвічення ялинки відбудеться 11 грудня.


«Цього року, ще більше, ніж зазвичай, оснащення на площі Святого Петра традиційного простору, присвяченого Різдву, має на меті стати знаком надії та уповання для всього світу. Воно прагне стати вираженням упевненості в тому, що Ісус приходить до Свого люду, щоби спасти та втішити його. Йдеться про важливе послання в цей період, складний задля надзвичайного стану в системі охорони здоров’я, пов’язаного із Covid-19», – читаємо в комюніке Губернаторства Держави-Міста Ватикану, присвяченому представленню цьогорічних символів.

Alberto Basile, EWTN Vatican

Новини з Ватикану 11:02 Четвер 0 98 Ватикан: цьогорічні реколекції для Римської Курії у приватній формі В той час як пандемія унеможливила проведення спільних реколекцій, Святіший Отець закликав очільників дикастерій і відомств Апостольської Столиці усамітнитися для молитви на тиждень після першої неділі Великого Посту.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.