Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Візит Папи на Кіпр: гуманітарний коридор для групи біженців
09:01 Субота 0 140
4-12-2021, 09:01

Візит Папи на Кіпр: гуманітарний коридор для групи біженців

Чергова група біженців знайде притулок в Італії завдяки угоді між Державним Секретаріатом Апостольського Престолу, владою Італії та Кіпру та завдяки співпраці між Відділом у справах мігрантів і біженців і Спільнотою святого Егідія.
Про це пише Vatican News.

«На знак турботи Святішого про сім’ї та окремі мігруючі особи, Апостольська подорож на Кіпр найближчими тижнями доповниться гуманітарним жестом прийняття 12 біженців, з деякими з яких Папа привітався цього вечора наприкінці екуменічної молитовної зустрічі з мігрантами», – читаємо в повідомленні Ватиканської прес-служби, поширеному 3 грудня 2021 року.

В комюніке зазначається, що їхній переїзд і прийняття стануть можливими завдяки угоді між Державним Секретаріатом Апостольського Престолу, владою Італії та Кіпру та завдяки співпраці між Відділом у справах мігрантів і біженців Святого Престолу та Спільнотою святого Егідія.

«Це було виразне бажання Святішого Отця, організовуючи подорож, зробити цей жест прийняття та гостинності з боку Святого Престолу для групи біженців, які перебувають на Кіпрі», – розповів Джанкарло Пенца, відповідальний за міжнародні стосунки в Спільноті святого Егідія. Він зазначив, що Папа звернувся з проханням до Спільноти організувати цю справу, супроводячи біженців після їхнього прибуття до Італії. Окрім 12 осіб, які прибудуть найближчим часом, планується дати притулок 50 біженцям, між якими є самотні жінки з дітьми.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.