Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Гігантську зірку на Саґрада Фаміліа засвітять 8 грудня
11:00 Четвер 0 200
2-12-2021, 11:00
Відео 200 0

Гігантську зірку на Саґрада Фаміліа засвітять 8 грудня

На одній з веж відомого храму у Барселоні встановлено п'ятитонну «Вифлемську» зірку. Вже невдовзі вона засвітиться разом із вісьмома сотнями вікон на вежі, символізуючи плащ Богородиці. 
Урочиста церемонія відкриття відбудеться наступного тижня, в урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. Зірка, яка має 12 променів, буде запалена одночасно з вісьмома сотнями вікон вежі, що символізуватиме плащ Діви Марії, пише УНІАН


Таким чином завершиться процес зведення найвищої вежі храму, яка названа на честь Пресвятої Богородиці. 

Саґрада Фаміліа – найамбітніший проект іспанського архітектора Антоніо Ґауді. Будівництво собору почалося майже 140 років тому і триває донині. Дата завершення весь час переносилася. Зараз це 2026 рік, проте вже звучать припущення, що до цього терміну добудувати все-таки не встигнуть.
Відео 16:00 Вівторок 0 135 Єпископ Микола Лучок ОР: «Ми закриті на Ісуса, якщо ... » У чому справжній сенс посту? Коли правило чи традиція нищать людину? Чому небезпечно намагатись копіювати життя деяких святих? Як знайти свій шлях до святості? Про що свідчить те, що молитва чи духовні практики не приносять радості?   
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.