Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск ввірив Пресвятій Богородиці прощу до Будапешта і Словаччини
17:02 Субота 0 137
11-09-2021, 17:02

Папа Франциск ввірив Пресвятій Богородиці прощу до Будапешта і Словаччини

Апостольську подорож, яка розпочнеться в неділю вранці, Папа Франциск випередив, як звичайно, відвідинами Марійської базиліки, щоби помолитися перед чудотворною іконою Небесної покровительки Риму.
Про це повідомляє Vatican News.

Вірний своєму звичаєві, Папа Франциск ввечері, 10 вересня 2021 року, завітав до Папської базиліки Santa Maria Maggiore, щоби помолитися перед чудотворною іконою Пресвятої Богородиці Спасіння римського люду, ввіряючи їй свою чергову Апостольську подорож.

Вже у неділю, 12 вересня, Святіший Отець вранці відлетить до Будапешта, столиці Угорщини, де об 11:30 місцевого часу очолить Святу Месу з нагоди завершення 52-го Міжнародного Євхаристійного Конгресу. Євхаристійне богослуження буде випереджене зустрічами з представниками влади, єпископату, екуменічної ради та єврейських спільнот, а після Святої Меси Папа відлетить до Словаччини, де перебуватиме до 15 вересня.

Міжнародні подорожі Папи Франциска випереджує молитва до Пресвятої Богородиці. Як завжди у таких випадках, Святіший Отець поклав на вівтарі під іконою букет квітів і на деякий час зосередився в приватній молитві. На цьому місці також завершуються Апостольські подорожі: прямуючи з аеропорту до Ватикану, Папа відвідує Небесну Покровительку римлян з подячною молитвою.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.