Молитва з місцевими християнами та міжрелігійні зустрічі, перемовини з представниками влади та вшанування жертв війни. Такими подіями буде позначена запланована на початок березня подорож.
Про це пише Vatican News.У Ватикані оприлюднили програму Апостольської подорожі Папи Франциска до Іраку, що запланована на 5-8 березня 2021 року та включатиме відвідини Багдада, Аль-Наджафа, Ура, Мосула та Карадоша.
До Багдада, столиці Іраку, Святіший Отець відлетить вранці, в п’ятницю 5 березня. Після офіційної зустрічі в аеропорту, там же відбудеться зустріч з Прем’єр-міністром, після чого Папа від’їде до президентського палацу, де відбудеться офіційна церемонія привітання, візит ввічливості до Глави Держави та зустріч з представниками влади й дипломатичного корпусу, під час якої Глава Католицької Церкви виголосить першу промову. День завершиться зустріччю з єпископами, священиками, богопосвяченими особами та катехитами, що відбудеться у сиро-католицькому катедральному соборі.
Вранці, 6 березня, Глава Католицької Церкви відлетить до Аль-Наджафу, де зустрінеться з Великим Аятолою Саїдом Алі аль-Сістані. Опісля він відлетить до Насірії, де в долині Ура відбудеться міжрелігійна зустріч, по завершенні якої Папа повернеться до Багдада, де ввечері відслужить Святу Месу в халдейському катедральному соборі святого Йосифа.
В неділю, 7 березня, Святіший Отець відлетить до Ербіля, а звідтіля – до Мосула, де відбудеться молитва за жертви війни. Наступною зупинкою стане Карадош, де Наступник святого Петра зустрінеться з місцевою громадою, з якою помолиться «Ангел Господній». Після Святої Меси в Ербілі Папа повернеться до Багдада, звідки наступного дня відлетить до Риму.
Гасло та логотип
«Ви всі – брати», – ці слова, взяті з Євангелії від Матея, є гаслом Апостольської подорожі Папи Франциска до Іраку. На логотипі події бачимо постать Святішого Отця з привітальним жестом над обрисами країни, що представлена також своїми символами – пальмою та ріками Тигр і Євфрат. Над прапорами Апостольського Престолу та Іраку бачимо голуба з оливкою гілкою в дзьобі, що символізує мир. Вгорі композиції гасло подорожі написане арабською, курдською та халдейською мовами.