Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Домініканці у Харкові запрошують на чергові семінари Домініканської школи віри
12:01 Субота 0 110
4-09-2021, 12:01

Домініканці у Харкові запрошують на чергові семінари Домініканської школи віри

Домініканці у Харкові сердечно запрошують до участі в Домініканській школі віри молодь, студентів, осіб дорослих та старших, а також духовенство і богопосвячених осіб – всіх, хто зацікавлений в розширенні своїх знань з предмету філософської та теологічної християнської думки і хочуть ще краще зрозуміти свою віру.
Програма заходів в рамках Домініканської школи віри в Харкові:

Субота, 18 вересня 2021 року, 10:00 -13:00 – «Тихі зірки”- Даг Хаммаршельд (1905 – 1961)». Доповідач - отець Маріуш Возняк OP. 

Субота, 9 жовтня 2021 року, 10:00 -13:00 – «Світ напередодні Хрестових походів». Доповідач - отець Іреней Погорєльцев ОР.

Субота, 23 жовтня 2021 року,10:00 -13:00 – «Дитячі книги та дитяча віра – набуття або втрата?/ Християнський контекст дитячого читання». Доповідач - Анна Годінер.

Участь у семінарах Домініканської школи віри безкоштовна.

Зустрічі відбуваються у приміщенні  дієцезіальної курії за адресою: м.Харків, вул. Гоголя, 4. 

Домініканська школа віри – це проєкт, започаткований у 2014 році отцями-домініканцями за ініціативою Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського та Центру св. Домініка у Львові, що згодом розширив свою діяльність також на інші осередки Ордену Проповідників в Україні – Київ, Харків, Фастів та Хмельницький. Сама ідея Домініканської школи віри народилася в Польщі ще на початку XXI століття та знайшла широку підтримку серед багатьох місцевих монастирів братів-проповідників.

Джерело: Харківсько-Запорізька дієцезія
Оголошення 14:00 Понеділок 0 2 120 Запрошуємо на прес-конференцію «Костел Святого Миколая – символ відродження духовності України» У Києві на подвір'ї костелу св. Миколая відбудеться відкрита прес-конференція. До участі запрошені єрархи Римсько-Католицької Церкви, відомі парафіяни, експерти та журналісти.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.