Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » Виставка «Папа свободи» відкриється 15 жовтня в Інституті релігійних наук
11:19 П'ятниця 0 51
13-10-2017, 11:19

Виставка «Папа свободи» відкриється 15 жовтня в Інституті релігійних наук

15 жовтня об 11:30 у приміщенні Інституту Томи Аквінського (вул. Деревлянська, 13) відбудеться відкриття виставки «Папа свободи», присвяченої постаті Св. Йоана Павла ІІ. Виставка приурочена традиційному Папському дню та проходитиме у рамках урочистостей з нагоди надання імені Івана Павла ІІ одній з вулиць у Києві.
Виставка працюватиме до 22 жовтня, після чого вирушить до Фастова, Бердичева та Житомира. Виставка «Папа свободи» оповідає про вплив Папи-поляка на відновлення незалежності серед народів Європи у 80-х роках минулого століття. Вона складається з близько 30 стендів з фотографіями Святішого Отця, які представляють знакові моменти його понтифікату та фрагменти найважливіших виступів, присвячених проблематиці свободи та іншим питанням, що стосуються інших суспільних проблем. Ці виступи, свого часу, він виголошував у Європарламенті, штаб-квартирі ООН та польському сеймі.
Особливу частину виставки складає інформація про зустрічі Йоана Павла ІІ з найважливішими постатями зі світу політики минулих десятиліть, серед яких – Вацлав Гавел, Тадеуш Мазовецький, Ясір Арафат, Гельмут Коль, Фідель Кастро тощо.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий