Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » 10 порад від Йоана Павла II: як стати щасливою людиною?
13:02 П'ятниця 0 1 137
30-07-2021, 13:02

10 порад від Йоана Павла II: як стати щасливою людиною?

Видатний святий Йоан Павло ІІ радить не боятися ризикувати заради добрих справ та не зраджувати своє покликання.
1. Відкрийте свої серця і не перетворюйте їх на в’язницю зневіри та сумнівів.

2. Ніколи не переставайти мріяти, адже наші мрії – «еліксир молодості». Папа Йоан Павло II вважав, що саме спілкування з молодими людьми, їхнє натхнення дарують йому енергію змінювати світ на краще, пізнавати його.

3. Не зраджуйте своє покликання, адже тільки тоді можна бути у гармонії з собою, коли ти займаєшся тою справою, яку любиш.

4. Не бійтесь ризикувати заради доброї справи, не лякайтеся, коли потрібно відстоювати справедливість, цурайтеся лицемірства та зла.

5. Прощайте своїм ворогам і живіть далі. Ненависть, на думку Святого Католицької Церкви, знищує людину, руйнує її душу, відволікає від головного – від краси світу і неповторності свого життя.

6. Будьте добрими до світу, навіть якщо він готовий розіпнути вас, навіть якщо світ відвертається від вашої допомоги і відповідає лицемірною жорстокістю на ваше милосердя.

7. Навчіться насолоджуватися сьогоднішнім днем, його ексклюзивною красою, надзвичайними можливостями. Минуле змінити не в наших силах, майбутнє – для нас невідоме. І тільки сьогодні маємо можливість  стати кралею щирості у бурхливих хвилях океану життя.

8. Оберігайте свою родину як найцінніший скарб, друзів як ангелів-охоронців й вірте у щиру та жертовну любов.

9. Сприймайте свої невдачі із посмішкою, не як трагедію, а як спробу чогось навчитися.

10. Запам’ятайте, ніколи не пізно змінити своє життя, впустити Христа у свій дім, навчитися бути терплячими, бути собою і не відрікатися від істини.

Джерело: Духовна велич Львова 
Катехетика 18:01 Вівторок 0 116 Де нам навчитися досконалої комунікації? У багатьох документах ІІ Ватиканського собору (як і в тих, що були пізніше видані за його результатами) Церква вказувала на цінність медій. Одним із найважливіших програмних документів із цього приводу стала інструкція «Communio et Progressio» («Єдність і поступ»), видана 1971 року. Уже тоді, 50 років тому, було зрозуміло, що засоби суспільної комунікації — це потенційний скарб, адже вони «дають можливість Церкві відкрити себе сучасному світові. Вони сприяють діалогові в самій Церкви. Вони допомагають Церкві пізнати погляди й життєві настанови сучасників. Адже Господь велів Церкві проголошувати спасіння тією мовою, яку люди розуміють, і не стояти осторонь тих справ, що найбільше їх непокоять» («Communio et Progressio», 125). На жаль, досвід показує, що потенційна цінність не завжди перетворюється на реальну.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.