Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Запрошуємо до спільної молитви в намірі повернення костелу св. Миколая
15:15 Середа 0 536
8-09-2021, 15:15

Запрошуємо до спільної молитви в намірі повернення костелу св. Миколая

У марійне свято, Народження Пресвятої Богородиці, розпочнеться безперервна молитва в намірі повернення київського костелу вірянам. Молитовний марафон розпочнеться сьогодні о 19:30, біля костелу св. Миколая, за участю вірян та духовенства, усіх небайдужих киян. Усі охочі можуть у цей час молитися у своїх домівках.  
Молитовна ініціатива відбувається з благословення ординарія Київсько-Житомирської дієцезії єпископа Віталія Кривицького. 

Вже 30 років парафіяльна спільнота св. Миколая просить державу повернути храм, який зараз віряни змушені арендувати. Понад 10 років храм перебуває в аварійному стані та вимагає термінової ґрунтовної реставрації. 3 вересня у костелі сталась пожежа, яка погіршила стан святині. Маємо надію, що влада дотримається своєї обіцянки і поверне храм законному власнику — Римсько-Католицькій Церкві.

У намірі повернення храму починаємо цілодобову молитву на розарії.

Початок молитви: 8 вересня 19:30.

Завершення: 13 жовтня о 18:30 Святою Месою з фатімським молебнем біля костелу св. Миколая. 

У поданій таблиці (https://cutt.ly/ZWGZshv) оберіть відповідну годину та впишіть своє ім'я. Запис відбувається таким чином, аби жодна клітинка не була пуста, щоби молитва була безперервною. 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.