Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Розпочався Розарієвий Єрихон
09:00 Четвер 0 588
9-09-2021, 09:00

Розпочався Розарієвий Єрихон

8 вересня, у свято Народження Пресвятої Богородиці, під стінами костелу святого Миколая в Києві, було розпочато Розарієвий Єрихон.
Після Служби Божої, яку очолив настоятель Делегатури Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Україні, було розпочато насправді марафон, оскільки молитва триватиме 24 години на добу до 13 жовтня.

ТАБЛИЦЯ ДЛЯ ЗАПИСУ

Не дивлячись на ситуацію, парафіяни, священики та просто небайдужі католики і не тільки, продовжують благати Господа про відання храму. Після 30 років обіцянок, вже здавалося, парафіяни могли втратити надію. Але вони не опускають рук, вони вірять. Вірять в Господа. Не дивлячись на те, що Святі Меси звершуються на вулиці, фактично на руїнах, біля смітника, в очах парафіян, окрім суму і болю через зруйновану святиню, можна побачити те, що не можна зруйнувати. Надію. Надію на відновлення справедливості. Надію на повернення храму. Надію на Господа.Під час молитви учасникам також товаришувала ікона Матері Божої Остробрамської, яка висіла на органі та чудом вціліла після пожежі. 

Нагадуємо, молитовна ініціатива полягає у цілодобовій молитві на Розарії в намірі повернення храму вірянам.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.