Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Візит в Україну Кардинала П’єтро Пароліна (ДОПОВНЕНО+ФОТО)
10:54 Понеділок 0 1 145
23-08-2021, 10:54

Візит в Україну Кардинала П’єтро Пароліна (ДОПОВНЕНО+ФОТО)

Його Еміненція Кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар Його Святості, здійснює офіційний візит в Україну.
Про це повідомляє сторінка Апостольської Нунціатури в Україні

Кардинал Державний Секретар прибуває до країни на запрошення органів державної влади на святкування 30-річчя незалежності України. Кардинал візьме участь у основних подіях, запланованих на 24 серпня.

Цей візит, який має строго дипломатичний та протокольний характер, є ознакою близькості та уваги Святого Престолу до України в той час, коли вона відзначає таку знаменну річницю.

Після прибуття кардинала Пароліна до Києва, відбулась зустріч із заступником Міністра закордонних справ України Василем Боднарем та радником Прем'єр-міністра Андрієм Юрашем. Римсько-Католицьку Церкву в Україні представляли виконуючий обов'язки Голови Конференції єпископату митрополит Мечислав Мокшицький та єпископ-помічник Київсько-Житомирської дієцезії Олександр Язловецький. Від Української Греко-Католицької Церкви у зустрічі участь взяв владика Борис Гудзяк.  


Нагадуємо, кардинал П’єтро Паролін відвідав Україну у 2016 році. Під час візиту відбулись зустрічі з представниками державної влади, ВРЦіРО, духовенством та вірянами РКЦ у Києві, Запоріжжі, Львові. 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.